+370 665 44680 Facebook logotipas

Visceralinės terapijos masažas

Visceralinės terapijos masažas

Visceralinę terapiją plačiai taiko osteopatai, taikomosios kineziologijos ir manualinės medicinos specialistai. Visceralinė terapija tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir padėtį, bei šių faktorių įtaką atskiro organo ir taip pat viso kūno funkcijoms.

Visceralinė terapija joks stebuklas. Tai realus, visiems prieinamas būdas išspręsti daugelį sveikatos problemų.

Visceralinės terapijos metodu susidomėjau daugiau nei prieš 10 metų. Pirmas įspūdis buvo tarsi radus panacėją, stebuklingą metodą, kaip padėti žmogui, kaip gydyti visus organizmo sutrikimus ir taip vadinamas ligas. Panacėjos nėra, bet būdas iš tiesų veiksmingas siekiant subalansuoti organizmo veiklą, atstatyti išsiderinimus, kurie atsiranda dėl streso, įtampos, nuolatinio skubėjimoTam tereikia atstatyti visų vidaus organų, raiščių ir visų organizmo sistemų harmoningą veiklą.

Paprastai kalbant visceralinė terapija yra vidaus organų masažas, kurio metu organai veikiami osteopatinėmis technikomis: spaudimu, stumimu, ištempimu ir vibracija. Visa tai naudojama norint atstatyti organų ir aplink juos esančių struktūrų padėtis ir funkcijas.

Kam gi reikia atstatyti taisyklingą organų padėtį ir jų funkcijas, ir ką tai duoda? Visi mūsų vidaus organai turi vienas su kitu tamprius ryšius. Mažai besidominčiam žmogaus anatomija ir fiziologija turbūt bus nesuprantama, kad galvos skausmą galima nuraminti padarius skrandžio masažą. Tačiau skrandžio negalavimai, kurių dažnai nejaučiame ir kurie yra dažniausiai bet kokio streso pasekmė, dažnai jaučiami kaip galvos skausmas. Tada griebiamės tabletės nuo galvos skausmo, patenkame į uždarą ratą, kol problema pasireiškia, pavyzdžiui, per skrandžio ar dvylikapirštės opą. Vidaus organų raumenynas ir raiščiai gali būti veikiami ir koreguojami  kito žmogaus rankų judesiais ir masažu.

Trumpai apie visceralinės terapijos naudą:

Visceralinė terapija padeda pašalinti funkcines vidinių organų problemas – širdies, plaučių, virškinamojo trakto, diafragmos, mažojo dubens, šlapimo – lytinės ir endokrininės sistemų bei su šiomis funkcijomis susijusias atramos – judėjimo sistemos problemas. Visceralinis masažas gali normalizuoti organų funkcijas be gydomųjų preparatų arba vartojant tik nedidelį jų kiekį. Masažuojant pagerėja kraujotaka ne tik pilvo, bet krūtinės, galvos, rankų, kojų srityse.

Pilnavertiška vidaus organų funkcija ypač reikalinga dėl nervų sistemos reguliacijos. Kiekvienas vidaus organo judesys sukelia šio organo raumenų, raiščių bei įvairių receptorių sudirginimą. Sklindantys signalai aktyvuoja nervų, kraujotakos, kvėpavimo, endokrininės ir imuninės sistemų funkcijas. Šios sistemos yra svarbios palaikant vidinės organizmo terpės pastovumą.

 

sukelia raumenų silpnumą. Esant raumenų išprovokuoja slankstelių ir sąnarių reflektorinius blokus bei perkrovas.

Visceralinė terapija taikoma prie žemiau išvardintų sutrikimų:

Virškinamojo trakto susirgimai neūmiose stadijose.

Kepenų, tulžies pūslės ir kasos ligos arba funkcinis nusilpimas.

Inkstų akmenligė, inkstų nusmukimas, šlapimo nelaikymas.

Vyriškų ir moteriškų lytinių funkcijų nusilpimas, gimdos nusmukimas.

Odos susirgimai ir medžiagų apykaitos problemos.

Reabilitacija po infarkto ar insulto, širdies ir kraujagyslių ligų profilaktika ir gydymas.

Ausų, gerklės ir nosies funkcinis nusilpimas.

Kaklo, krūtininės ir juosmeninės stuburo dalies osteochondrozė.

Stuburo ir pilvo išvaržos.

Migrena ir galvos smegenų kraujotakos sutrikimai.

Taip pat visceralinė terapija gali būti taikoma sportininkams norint pasiekti geresnių sportinių rezultatų.

Terapijos metu minkštomis osteopatinėmis technikomis atpalaiduojami vidaus organų ir diafragmos spazmai, atstatomas organų endoritmas. Atsistato bei gerėja virškinamojo trakto funkcijos ir stimuliuojama detoksikacija.

 

rezervacija   kainos

Author Info

administratorius