+370 665 44680 Facebook logotipas

Dovanų kuponas Salone

UAB „MASAŽO NAMAI“ DOVANŲ KUPONO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. Įsigydami UAB „Masažo namai” Dovanų kuponą, Klientai patvirtina, kad susipažino su Bendrovės Dovanų kupono naudojimo taisyklėmis.

2. Dovanų kuponas suteikia teisę pasinaudoti nurodyta paslauga arba išsirinkti paslaugų už sumą, nurodytą dovanų kupone.

3. Dovanų kuponas galioja visoms atliekamoms procedūroms ir masažams.

4. Dovanų kuponas negalioja kosmetikos priemonėms ir kitoms pardavinėjamoms prekėms.

5.Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstama įsigyjamų paslaugų kainos dalis primokama grynaisiais pinigais ar bankine kortele.

6. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.

7. Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą galima panaudoti kelis kartus.

8.Dovanų kupone yra nustatytas jo galiojimo terminas, per kurį reikia pasinaudoti paslaugomis.

9.Dovanų kuponas galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kuponą galima pratęsti papildomai 1 (vienam) mėnesiui. Dovanų kupono pratęsimas galimas tik per 30 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos.

10. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu, paslaugos nesuteikiamos ir pinigai negrąžinami.

11. Dovanų kuponą reikia pateikti administratorei atvykus į UAB „Masažo namus“.

12. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas nėra galima. Toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

13. Dovanų kupono turėtojas visiškai atsako už Dovanų kupono saugumą. UAB „Masažo namai” neatsako už Dovanų kupono praradimą.

14. Vėluojant į procedūrą, vėlavimo laikas yra išminusuojamas iš procedūros ir procedūros laikas nėra pratęsiamas.

15.Neatvykus ir neperspėjus apie neatvykimą prieš 12 valandų iki procedūros pradžios, Dovanų kupono suma atitinkanti pasirinktos paslaugos kainą yra anuliuojama nuo Dovanų kupono vertės.

16. Prieš procedūrą prašome informuoti, jei Jūs laukiatės, turite alerginių problemų ar rimtų susirgimų.

17.Informacija apie Klientą yra konfidenciali ir trečiosioms šalims UAB „Masažo namai” ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.

18. Klientas patvirtina, kad, prieš sutikdamas su pirkimo sąlygomis, atidžiai susipažino su visomis sąlygomis ir su jomis visiškai sutinka. Taip pat Klientui yra žinoma, kad sutikimas su pirkimo sąlygomis įsigalioja nuo to momento, kai Klientas sumoka už įsigytą Dovanų kuponą, taip patvirtindamas savo sutikimą su Pirkimo sąlygomis.