+370 665 44680 Facebook logotipas

Anticeliulitinis kompleksinis masažas su ultragarsu ir aparatu „STARVAC“

Grazi Moteris

Anticeliulitinis kompleksinis masažas su ultragarsu ir aparatu „STARVAC“

Ultragarsinis riebalų skaidymas – lipokavitacija, tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms procedūroms .Riebalų skaidymas ultragarsu skirtas:

Paviršinių ir giliųjų riebalų kiekiui mažinti.

Audinių detoksikacijai ir ląstelių apykaitai atnaujinti.

Mikrodrenažui ir kraujagyslėms masažuoti.

Pasižymi uždegimą slopinančiu ir fibroliziniu poveikiu.

Kad procedūra būtų maksimaliai veiksminga patartina derinti su vakuuminiu masažu – tokiu būdu žymiai efektyviau ir lengviau iš organizmo pašalinami išlaisvinti riebalai Išbandę šią procedūrą, liksite maloniai nustebinti jos poveikio: pagerės limfos apykaita, sumažės patinimai ir kūno apimtys, jusite lengvumą galūnėse, džiugins stangresnė oda.

LIMFODRENAŽINIS ,VAKUUMINIS APARATAS STARVAC SP2

Tai specialus įrenginys, kuris iki šių dienų yra laikomas nepakeičiama aparatine figūros korekcija. Jis dirba suderindamas vakuuminę terapiją su limfodrenažu. Pagrindinė „STARVAC“ užduotis – pašalinti celiulitą. Jis yra pripažintas kaip vienas iš pačių efektyviausių figūros korekcijos bei kovai su „apelsino žievele“ būdų. Vakuuminis – volelinis masažas naudojamas įvairiose kūno vietose. Vakuumas, kuris susidaro aparato taurėje, įtraukia odos dalį, tuo pačiu gerindamas kraujo pritekėjimą toje srityje. Speciali taurių forma leidžia atlikti masažą pulsacijos režimu. Jo metu stimuliuojami ne tik riebalų deginimo procesai, bet ir vyksta toksinų pašalinimas iš audinių. Taigi dar vienas tokio masažo pranašumas yra detoksikacijos efektas. Pagrindiniai fiziologiniai efektai, gaunami naudojant „STARVAC“, yra mikrocirkuliacijos pagerėjimas, limfodrenažo sustiprėjimas, metabolizmo suaktyvėjimas, audinių aprūpinimo deguonimi pagerėjimas, ir kaip rezultatas, odos bei gilesnių audinių maitinimo pagerėjimas.

Author Info

administratorius