+370 665 44680 Facebook logotipas

Japoniškas veido masažas „KOBIDO“

Grazi Moteris

Japoniškas veido masažas „KOBIDO“

JAPONIŠKAS VEIDO MASAŽAS „KOBIDO“

KOBIDO masažas – tai vienas iš efektyviausių terapinių metodų, kuris leidžia natūraliu būdu pagerinti odos būklę ir minimizuoti senėjimo procesą.

Metodika paspartina giliųjų epitelio sluoksnių atsinaujinimo procesą ir atpalaiduoja veido, kaklo ir dekoltė raumenis. Rezultatas pasiekiamas ypatingais masažo metodais, tokiais kaip maigymas, trynimas, gnaibymas ir glostymas. Procedūros metu vyksta poveikis tų linijų, kurios sąveikauja su tam tikrais organais ir organizmo sistemomis. Daugiau dėmesio skiriama linijoms, kurios yra atsakingos už storosios žarnos ir šlapimo sistemos funkcionavimą. Tuo pat metu yra pagreitinamas valymosi procesas, stimuliuojamas virškinimas. Darbas šiose srityse suteikia gerų rezultatų: veido tonas susilygina, pagerėja bendra savijauta. Taip pat yra daromas poveikis tose srityse, kurios atsakingos už blužnies ir skrandžio darbą. Oda geriau įsisavina maistines medžiagas ir pradeda švytėti tiesiog iš vidaus.

KOBIDO masažo privalumai

Seanso metu pradeda aktyviai gamintis kolagenas ir elastanas. Šie baltymai prieš senėjimą yra atsakingi už audinių atsinaujinimą, kovą su raukšlėmis. Kolageno ir elastano dėka odoje vyksta stiprus liftingo efektas.

Po vieno kurso visiškai dingsta pirmosios raukšlės, pilkumas ir pavargusi išvaizda. Japoniškas masažas KOBIDO taip pat labai efektyvus ir vyresnio amžiaus veido odai: pasiekiamas gilus raumenų audinių atpalaidavimas, viso organizmo sveikatinimas ir regeneracija; energijos srautų kryptingumas tampa ryškesnis; pradingsta galvos skausmai, nervingumas ir irzlumas; pašalinama kiekvieno veido, kaklo, dekoltė raumens pluošto mikroįtampa; veido tonas išsilygina; oda tampa elastinga, stangri; normalizuojasi riebalinių liaukų darbas, oda prisotinama drėgmės ir deguonies; pašalinami juodi taškai ir spuogeliai; veido kontūrai tampa ryškūs; pasireiškia stangrinamasis efektas, veidas pasitempia; dingsta su amžiumi susijusi pigmentacija; pagerėja kraujo apytaka, normalizuojasi veido limfodrenažas; iš organizmo pašalinami šlakai, toksiški elementai ir kitos kenksmingos medžiagos.

Reguliaraus KOBIDO lankymo kursų rezultatas pradžiugins moterį ne tik vizualiniais išvaizdos pasikeitimais, bet ir jos emocinės ir fizinės būsenos pagerėjimu.

KOBIDO masažas rekomenduojamas ir moterims, ir vyrams, kurie yra vyresni nei 45 metų amžiaus. 30-mečiams KOBIDO masažas suteikia gaivumo išvaizdą. Negalima daryti poveikio limfiniams mazgams, nes jie yra didesnio jautrumo.

Pagrindiniai masažo efektai:

 • Veido oda tampa lygesnė ir stangresnė
 • Sustiprėja ir pasitempia veido raumenys
 • Veidas įgyja malonu atspalvį
 • Stimuliuojama kraujotaka ir otimizuojamas ląstelių metabolizmas
 • Aktyvinama limfinė sistema ir skatinamas toksinų pasišalinimas
 • Normalizuojasi odos drėgnumo balansas
 • Pašalinami raumenų spazmai
 • Veikiant akupunktūros taškus daromas švelnus poveikis visam organizmui
 • Bendras gilus atsipalaidavimas
 • Pasiekiamas natūralaus liftingo efektas
 • Pašalinami raumenų spazmai

Masažo indikacijos

Japoniškas KOBIDO masažas veiksmingas tiems, kurie turi šias problemas: mimikos ar amžiaus raukšlės; juodi taškai; odos stangrumo ir elastingumo praradimas; dėl amžiaus ant veido pigmentinių dėmių atsiradimas; riebalinių liaukų per didelis aktyvumas; per daug sausa oda; galvos skausmas, migrena, dažnas nuovargis, stresas, verksmingumas, depresijos požymiai.
Ši technika parodys puikius rezultatus žiemos sezono metu, kuomet oda sukaupia nuovargį, paraudonuoja ir atsiranda bėrimas.

Masažo kontrindikacijos

KOBIDO turi tam tikrų apribojimų. Jo negalima atlikinėti esant infekcinio pobūdžio epitelio ligoms; psoriazė, dermatitas, egzema; neseniai atliktos veido procedūros, įskaitant injekcijas, plastinės procedūros, pilingas; kaklo, veido ar dekoltė sričių sužalojimai (nusiplykimas, gilūs įbrėžimai, išbėrimai); alergijos pasireiškimas ant odos paviršiaus; žemas intrakranialinis spaudimas; širdies raumens, inkstų ar kepenų susirgimai; onkologiniai deriniai bet kurioje vietoje; pirmieji trys nėštumo mėnesiai pasikeitus moters emociniam fonui.