+370 665 44680 Facebook logotipas

Vakuuminis masažas

Ieškote greito, bet efektyvaus būdo pagerinti savo išvaizdą ar sveikatą? Jums gali padėti vakuuminis
masažas. Pirmą kartą jis buvo panaudotas 1970 metais, o pagrindinė jo paskirtis tuo metu buvo –
gydyti potrauminius randus bei odos pažeidimus. Laikui bėgant, galime pastebėti, jog vakuuminis
masažas tapo daug modernesnis.

Šio masažo metu, naudojant neigiamą slėgį, ne tik suaktyvinama
visos kraujotakos veikla, bet pradeda veikti gilesni, intraląstelinio lygio procesai. Suaktyvėja
enzimai, kurie atsakingi už efektyvų viso organizmo valymą. Taip pat, pagerėja kolageno,
medžiagos atsakingos už odos elastingumą, gamyba. Nelaukite, kol dėl prastos išvaizdos ar
savijautos, neteksite pasitikėjimo savimi – pasirūpinkite savo sveikata jau šiandien! UAB „Masažo
namai“ – suteiks profesionalias paslaugas, atliekamas aukšto lygio ekspertų.


Kuo naudingas vakuuminis masažas?

  •  Atpalaiduoja raumenis bei sumažina skausmą. Nuo ilgo sėdėjimo, peršalimo ar osteochondrozės įsitempė sprando, pečių juostos raumenys? Šio tipo masažai padės Jums atsipalaiduoti bei sumažins šiose vietose kilusį skausmą.
  •  Gerina kraujotaką ir limfinės sistemos veiklą. Jis padeda pagerinti kraujotakos sistemos veiklą, o dėl savo didelės stimuliacijos – suaktyvina limfinę sistemą, kuri ypač svarbi efektyviam nešvarumų šalinimui iš organizmo bei gražiai odai.
  •  Teigiamai veikia centrinę nervų sistemą. Ši masažo technika pasižymi raminančiomis, relaksuojančiomis savybėmis.
  • Pagražina odą. Jeigu ant odos pastebite randelius, celiulitą, raukšleles – vakuuminio tipo masažas Jums kaip tik! Bene pagrindinė jo funkcija – suskaidyti tą poodinį riebalų sluoksnį, kuris yra apimtas celiulito. Pagerėjęs audinių aprūpinimas deguonimi bei svarbiomis medžiagomis suteiks odai gyvybingumo ir stangrumo.

Maksimali vakuuminio masažo nauda – su aparatu „STARVAC“

Mūsų klinikoje anticeliulitiniai masažai atliekami Prancūzijoje sukurtu, moderniu, funkcionaliu aparatu „STARVAC“. Vienas svarbiausių šio aparato aspektų – galimybė kiekvienam klientui sudaryti individualią programą, kadangi galima pasirinkti iš skirtingų dydžių bei rūšių antgalių ir taurių.

Mūsų teikiamos paslaugos šiuo aparatu – visiškai saugi procedūra. FDA – JAV kontrolės tarnyba yra patvirtinusi minėto metodo patikimumą. Procedūros metu taurės bei antgaliai pripildomi subatmosferiniu slėgiu, tuomet dedami ant odos, kuri masažuojama.

Vienos procedūros trukmė – apie 55–60 min, o kaina – 25 €. Vakuuminio tipo paslaugos – neskausminga procedūra, nes taurių, antgalių slėgio siurbimas didinamas pamažu. Vis dėlto, žmonės su padidėjusiu jautrumu, gali jausti nedidelį dirginimą. Taip gali atsitikti dėl to, jog „STARVAC“ aparatu atliekamos paslaugos suaktyvina visos kraujotakos veiklą.


5 rekomendacijos prieš ir po masažo:

1. Gerkite daugiau skysčių. Jeigu atliekate visą gydymo kursą, per dieną rekomenduojame išgerti apie 1,5-2 litrus negazuoto mineralinio vandens. Tai – labai svarbu, nes šio tipo masažų paslaugos padeda iš organizmo išvalyti nepageidaujamus šlakus ir kitus nešvarumus.

2. Venkite karščio. Tą pačią dieną apribokite deginimąsi saulėje ar soliariume, ėjimą į pirtis, sauną.

3. Derinkite su įvyniojimo procedūromis. Ši procedūra suintensyvina kraujotaką, o dėl to geriau pasisavinsite įvairius kremus ar kaukes.

4. Maudykitės tik po pusiau šiltu vandeniu. Procedūros dieną venkite didelių temperatūros skirtumų.

5. Venkite ypač šalto bei rūgštaus maisto. Ypač, jeigu jaučiate nedidelį odos maudimą bei padidėjusį jautrumą.


Kruopščiai atliktas vakuuminis masažas neabejotinai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Pas mus galite įsigyti dovanų čekį – nudžiuginsite artimą žmogų. Juk puiki sveikata – didžiausias turtas.

vakuuminis masažas