+370 665 44680 Facebook logotipas

ŠEIMOS MASAŽO NAMAI

ŠEIMOS MASAŽO NAMAI

Kviečiame į visiškai naują spa saloną – ŠEIMOS MASAŽO NAMAI ! Mūsų naujasis salonas įsikūręs adresu Pietario g. 8, Vilnius.
Naujai atidarytame salone jūsų laukia: procedūros MOTERIMS “Celiulitui NE” (Ši procedūra skirta toms moterims, kurias kamuoja celiulitas, taip vadinamoji „apelsino žievelė“. Anticeliуlitinio medaus masažo metu, naudojamas medus atiduoda savo biologiškai aktyvias medžiagas, jis absorbuoja toksinus ir padeda juos greitai pasišalinti iš organizmo. Masažo metu naudojami intensivūs plekšnojimo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką. Taip pat, šis masažas yra rekomenduojamas norint padalinti kūno formas.).

Masažų rinkiniai VYRAMS „Brangiam vyrui”(Tai puiki galimybė bent trumpam pamiršti nuolatinį skubėjimą, kasdienius rūpesčius ir pasimėgauti atpalaiduojančio poilsio akimirkomis. Seansas leidžia nurimti mintims, atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir padeda susigrąžinti prarastas jėgas.).

ŠEIMOS MASAŽO NAMUOSE laukiamos ir POROS be abejo turime paruošę programų VISAI ŠEIMAI

Norintiems praleisti laiką dviese, siūlome išbandyti porai skirtą 1,5 val. procedūrą, kurios metu galėsite pasilepinti baseinu, jacuzzi, arbata bei nugaros masažu (40 min.). Chalatais bei šlepetėmis pasirūpinsime mes. Procedūros kaina 120 eur.
Atidarymo proga taip pat kviečiame poras pasilepinti 2,5 val. trukmės procedūra, kurios metu galėsite atsipalaiduoti saunoje, pasimėgauti baseinu ir jacuzzi, taip pat Jūsų lauks arbata bei atpalaiduojantis masažas (45 min.). Chalatais bei šlepetėmis pasirūpinsime mes. Procedūros kaina 180 eur.
Norintiems praleisti laiką kartu su visa šeima, kviečiame atvykti su vaikais (vaikams iki 10 metų poilsis ŠEIMOS MASAŽO NAMUOSE nieko nekainuoja, 10-16 metų vaikams poilsio zona papildomai kainuos 20 Еur). Na o norintys palepinti vaikučius masažu galės tai padaryti tik už 30 eurų (30 min masažas)!
Šeima ir laikas kartu – tai pats didžiausias turtas, tad kviečiame jį praleisti drauge mūsų ŠEIMOS MASAŽO NAMUOSE.
Čia galite rasti platų pasirиnkimą gydomųjų masažų tokių kaip: gydomasis nugaros ir kojų masažas, gydomasis nugaros masažas, limfodrenažinis ar tonizuojantis masažas, bei daugelis kitų.
Rezervacijas procedūroms priimame telefonu +370 665 44680.
TAIP PAT registruotis galite čia: https://www.treatwell.lt/salonas/seimos-masazo-salonas
Su nekantrumu laukiame Jūsų!