+370 665 44680 Facebook logotipas

masažo klinika

Pačiame Vilniaus miesto centre įsikūrusi masažo klinika – tai atsipalaidavimo ir ramybės, sveikatos, grožio oazė. Kiekvieną darbo dieną, nuo 8 valandos ryto iki 20 valandos vakaro siūlome Jums išskirtines įvairaus masažo, kosmetologijos paslaugas, taip pat kūno, veido odos puoselėjimo procedūras.

UAB „Masažo namai“ subūrė ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų masažuotojų, kinezoterapeutų komandą. Mūsų darbuotojai nuolat tobulina savo įgūdžius, gilina žinias, siekdami geriausių
rezultatų. Kiekvienam apsilankiusiam mūsų masažo klinikoje skiriamas išskirtinis dėmesys: pirmiausia, suteikiama asmeninė konsultacija, kurios metu išsiaiškiname Jūsų poreikius, problemas, tuomet paskiriama gydymo metodika.

Masažo klinika gali Jums pasiūlyti ne tik gydomuosius, bet taip pat anticeliulitinius, atpalaiduojančius, sportinius arba aromatinius masažus. Esant poreikiui, suteiksime Jūsų kūnui įvairias puoselėjančias procedūras.

Viskas po vienu stogu

  •  Masažai. Esame pasiruošę Jums pasiūlyti įvairaus tipo masažus. Tai gydomieji, anticeliulitiniai, atpalaiduojantys, aromatiniai, sportiniai masažai, pagal kiekvieno Jūsų poreikius. Ypatingas pasiūlymas, kurį siūlo mūsų masažo klinika neįprastų pojūčių mėgėjams – masažas karštais akmenimis arba masažas su šiltu šokoladu. Naujovės, kurias siūlome, – tai rankų, pilvo, kojų presoterapija (mechaninis, limfodrenažinis masažas, pašalinantis riebalus iš riebalinio audinio, stumiantis juos į limfą, taip pagreitinant jų pasišalinimą iš organizmo bei išjudinant limfotaką, kraujotaką). Romantišką nuotaiką pakurstyti padės atpalaiduojantys masažai dviems (nuo 55 iki 90 min.)
  • Grožio procedūros. Viso kūno odos šveitimas (pilingas) su jūros druska arba dumbliais, kūno įvyniojimas su imbieru, šokoladu, infraraudonųjų spindulių pirtis. Naujausia paslauga, kurią siūlo mūsų masažo klinika, yra injekcinė veido, kūno, galvos mezoterapija (procedūra, kuri veiksmingai padeda atkurti odos tonusą ir elastingumą). Tai dar ne viskas! Siūlome parafino voneles rankoms, kojoms, depiliavimo procedūras, fotoepiliaciją, taip pat įvairias kosmetologines paslaugas: veido odos terapiją kaukėmis, odos valymą, stangrinimą, drėkinimą ir daug kitų.
  • Masažo kursai. Nesvarbu ar turite medicininį išsilavinimą ar ne – pas mus dirbantys profesionalai maloniai pasidalins su Jumis išskirtine savo darbo patirtimi, profesiniais triukais. Ši masažo klinika suteikia galimybę per 3 dienas arba 6 savaites, priklausomai nuo to kokio masažo paslapčių norite išmokti, įgyti masažisto vardą. Baigusiems kursus išduodamas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis. Jei norite ir toliau tobulinti savo žinias masažavimo srityje, siūlome užsiregistruoti klinikoje organizuojamuose tobulinimosi kursuose.
  • Prekės. Prekių rinkiniai, įranga masažui. Ši klinika ne tik siūlo malonias, atpalaiduojančias bei kūną puoselėjančias procedūras, bet taip pat ir prekes, skirtas pasiektiems rezultatams tobulinti. Tai lieknėjimo apranga: liekninančios maikutės vyrams, timpos – moterims. Baigusiems masažo kursus, rekomenduojame pas mus įsigyti visą masažui reikalingą įrangą: stalus, kėdes, masažinio stalo pagalvėles, o taip pat karštų akmenų rinkinius. Ši masažo klinika – tai viskas, ko reikia, po vienu stogu.
  • Sveikatos draudimas. Mūsų klinika bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis „ERGO“, „SEB“, „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“. Tai leidžia savo klientams pasiūlyti visą sveikatos stiprinimo paslaugų paketą. Taigi Jūs galite mėgautis teikiamomis „Masažo namai“ paslaugomis, kurios gali būti visiškai ar iš dalies kompensuojamos tam tikros draudimo bendrovės. Jei turite galiojančią sveikatos draudimo knygelę arba kortelę, tereikia pateikti ją klinikos administratorei – netrukus galėsite mėgautis pasirinkta procedūra.
  • Dovanų kuponai. Norite padovanoti grožį, sveikatą ar atsipalaidavimą tiems, kuriuos mylite labiausiai? O galbūt planuojate maloniai nustebinti savo antrąją pusę masažu dviem? Įsigykite „Masažo namai“ dovanų kuponą ir mėgaukitės malonia, kūną apgaubiančia šiluma, ilgai išliekančia gera savijauta!